Skrevet av Ørjan Valla torsdag 10. mai 2012 12:03
a
Skrevet av . fredag 23. desember 2011 11:50
Vi ønsker spillere, lagledere, trenere og supportere en GOD JUL!
Skrevet av Sten Boie Hellstrøm onsdag 14. desember 2011 13:15
Helgen 3. og 4. mars deltar vi på Per Bredesen Cup. Som Milan fan er dette noe jeg gleder meg storveis til. Per Bredesen selv kommer til å gi audiens til Skeid gutta. Eneste nordmann med en scudetto.
Dette blir storveis gutta!
Håper dere er klare for å vise Vestfold gutta hva som bor i dere.
Skrevet av Ørjan Valla fredag 30. september 2011 09:39
Ønsker du å prøvespille for Skeid G96?
Førstelaget holder høy kvalitet og er blant de beste i sin årsklasse i Norge. Vi er også gode på hospitering for de beste. 8-10 spillere har spilt G95 kamper i denne sesongen, noe som viser at vi setter spilleren i sentrum! Med dette laget drar vi på elitecuper i inn og utland. Vi skal også på treningsleir til Tyrkia i februar. Nåløyet er trangt og det kreves gode holdninger og kvalitet for å bli en del av 1.lagstroppen.
VIKTIG: Det vil være et krav at det foreligger en bekreftelse fra din nåværende klubb at det er greit at du prøvespiller for en annen klubb (skeid) og at foresatte avtaler/snakker med trener eller lagleder i forkant.
Ørjan Valla --->
Denne e-postadressen er beskyttet mot programmer som samler e-postadresser. Du må aktivere JavaScript for å kunne se adressen
97733274
Skrevet av Ørjan Valla torsdag 08. september 2011 21:44

Skeids Henrik Kristiansen er med i Norges G15-landslagstropp som skal spille dobbeltlandskamp mot Sverige. Alle i og rundt G96 laget gratulerer!
Side 1 av 25
Copyright © 2013 Skeid Fotball. E-post: post@skeid.no
Ansvarlig redaktør: Tarald Rohde. Kontakt webredaksjonen | Innhold kan ikke gjengis uten kildehenvisning til www.skeid.no
Nettsidene er produsert av Huset kommunikasjon & design as