Dato: Lørdag 4/2 kl 12.00
Kamp: Skeid - Frigg
Stadion: Nordre Åsen (treningskamp)
Skrevet av Pål R Olsen torsdag 18. juni 2009 20:12
Det har vært god påmelding til vintertrening, så vi satser på 2 gymsaltimer fordelt på 2 treningsgrupper til vinteren. Nærmere info følger.
11-er satsingen ser litt «skjør ut» på papiret og mange har ikke svart. Pt har vi derfor ikke grunnlag for en egen 98 11-er.
Fra trenerhold har jeg fått innspill på et ønske om samarbeid med 97. Det virker som 97-årgangen kan ha interesse for at noen av våre jenter hospiterer fast på deres lag.
Vi vil derfor avvente tilbakemelding fra 97 og ha en diskusjon blant trenerne om hvordan vi angripe dette. Vi får derfor evt komme tilbake til 11-er saken.
God sommer!
Ps Treningene er nå avsluttet for vårsesongen
Copyright © 2012 Skeid Fotball. E-post: post@skeid.no
Ansvarlig redaktør: Tarald Rohde. Kontakt webredaksjonen | Innhold kan ikke gjengis uten kildehenvisning til www.skeid.no
Nettsidene er produsert av Huset kommunikasjon & design as