Matchday Sports Travel fikser reisene våre
Kanskje finner vi fram i Nord-Norge?
Matchday Sports Travel har fotball som spesialområde, og nå skal de ta oss til nye lufthøyder. Matchday ordner våre reiser både i sør og nord i vårt langstrakte land. Alt fra toget til Tromsdalen, luftballonger til Follo og partnerturer til verdens største land - utlandet.
- Vi går inn i et morsomt fotballår, men ikke minst et spennende år for partnernettverket vårt. Vi har en rekke aktiviteter i vente, og noen av de blir på reisefot. Da er det fint å få inn Christian til å sy sammen et bra opplegg for oss, sier daglig leder Daniel Holmeide Strand.
Kiel-tur på høsten
Første større aktivitet sammen blir i oktober når Skeid og Bærum i fellesskap med flere arrangerer tur til Kiel med vår partner Color Line.
- Vi ønsker at bedriftene som deltar i Skeid skal få treffe flere andre, og da slår vi oss sammen og lager en større tur som Matchday holder i. Med spennende gjester og innhold blir dette noe å se fram til, fortsetter Daniel.
Christian Weiseth i Matchday gleder seg til samarbeidet.
- Skeid er en spennende Oslo-klubb som det blir artig å samarbeide med. Vi er i dag reisepartneren til Latvia sitt fotballforbund, KI Klaksvik og B36 på Færøyene samt at vi har svært mange klubber i Norge (som Kristiansund BK, Ham-Kam, Stabæk Fotball, Lyn Damer og Åsane for å nevne noen). Skeid har fine tanker om hvordan partnernettverket skal vokse, og det skal vi bidra med i tiden som kommer. Vi er klare for å jobbe med Skeid som klubb, deres partnere og supportere og de som ønsker seg en fotballtur, treningsleir eller firmatur kan ta kontakt på [email protected] så ordner vi det meste, sier han.
Velkommen til oss!